jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۶۱۲۵۸   ۰۵ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۷:۴۰

هنرپیشه فیلم‌های مستهجنی که حق‌السکوتی ۱۳۰ هزار دلاری از وکیل ترامپ دریافت کرده بود، برای ادای شهادت در مقابل کنگره ابراز آمادگی کرد.

هنرپیشه فیلم‌های مستهجن آماده شهادت علیه ترامپ

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، استورمی دانیلز، هنرپیشه فیلم‌های مستهجن که پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، حق‌السکوتی 130 هزار دلاری از وکیل ترامپ گرفته بود تا درباره رابطه غیراخلاقی‌اش با ترامپ سخنی نگوید، وعده داده است که اگر قرار باشد رئیس جمهوری ایالات متحده مورد استیضاح قرار بگیرد، در مقابل کنگره درباره توافق برای دریافت حق‌السکوت از سوی ترامپ ادای شهادت کند.

استورمی دانیلز که نام واقعی‌اش استفانی کلیفورد است، به نشریه میرور گفته است: «اگر دونالد ترامپ طی دوران تبلیغات انتخاباتی کارهایی انجام داده که نمی‌بایست انجام می‌داد، وی باید استیضاح شود ... اگر وی قانون را زیرپا گذاشته است، باید بازداشت شده و مانند دیگران با او رفتار شود.»

این هنرپیشه فیلم‌های مستهجن در ادامه تصریح کرد: «با خوشحالی ادای شهادت می‌کنم و ثابت می‌کنم داستانم واقعی است.»‌

استورمی دانیلز گفت: «من همواره گفته‌ام که حقیقت مهمترین چیز است و به این علت من برای اولین بار سخن گفتم، و می‌توانم به چشمان دخترم نگاه کنم و بدانم که فرد صادقی بوده‌ام. الان حقیقت آشکار شده است و عدالت باید اجرا شود.»‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها