jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۱۶۰۷۳۶   ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۲:۵۷

یک مدال دیگر برای کاروان ورزشی ایران قطعی شد.

کاراته هم ایران را صاحب مدال کرد

به گزارش جام جم آنلاین ، در ادامه رقابت‌های کاراته بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، سجاد گنج‌زاده با کسب پیروزی در مرحله نیمه‌نهایی به فینال این مسابقات راه پیدا کرد.

کاراته‌کای سنگین وزن تیم مردان(وزن ۸۴+ کیلو گرم) در دومین مبارزه خود به مصاف "عادیلت" از قرقیزستان رفت و با حساب ۲ بر ۱ به پیروزی رسیده و فینالیست شد. او پیش از این "طارق‌ علی حامدی" از عربستان را با حساب ۴ بر ۱ شکست داده و به نیمه نهایی بازی‌های آسیایی رسیده بود.

گنج‌زاده در مرحله یک‌هشتم نیز باید به مصاف "رزق الله تنتیش" از فلسطین می‌رفت که با عدم حضور این کاراته‌کا، کار خود را از یک‌چهارم نهایی شروع کرد. به این ترتیب گنج‌زاده با دو برد راهی فینال وزن ۸۰+ کیلوگرم کاراته بازی‌های آسیایی شد.

حمیده عباسعلی کاراته‌کا سنگین وزن تیم ملی بانوان(وزن ۶۸+ کیلوگرم) نیز تا لحظاتی دیگر در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف "آخمدووا آی‌بیبی" از ازبکستان می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها