jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۱۶۰۷۳۶   ۰۳ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۲:۵۷

یک مدال دیگر برای کاروان ورزشی ایران قطعی شد.

کاراته هم ایران را صاحب مدال کرد

به گزارش جام جم آنلاین ، در ادامه رقابت‌های کاراته بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، سجاد گنج‌زاده با کسب پیروزی در مرحله نیمه‌نهایی به فینال این مسابقات راه پیدا کرد.

کاراته‌کای سنگین وزن تیم مردان(وزن ۸۴+ کیلو گرم) در دومین مبارزه خود به مصاف "عادیلت" از قرقیزستان رفت و با حساب ۲ بر ۱ به پیروزی رسیده و فینالیست شد. او پیش از این "طارق‌ علی حامدی" از عربستان را با حساب ۴ بر ۱ شکست داده و به نیمه نهایی بازی‌های آسیایی رسیده بود.

گنج‌زاده در مرحله یک‌هشتم نیز باید به مصاف "رزق الله تنتیش" از فلسطین می‌رفت که با عدم حضور این کاراته‌کا، کار خود را از یک‌چهارم نهایی شروع کرد. به این ترتیب گنج‌زاده با دو برد راهی فینال وزن ۸۰+ کیلوگرم کاراته بازی‌های آسیایی شد.

حمیده عباسعلی کاراته‌کا سنگین وزن تیم ملی بانوان(وزن ۶۸+ کیلوگرم) نیز تا لحظاتی دیگر در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف "آخمدووا آی‌بیبی" از ازبکستان می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر