jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۰۵۴۸   ۰۱ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۸:۵۰

هر چهار سنگنورد ایرانی به فینال سرعت بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ راه یافتند.

بازی های آسیایی جاکارتا / سنگ نوردان به فینال رسیدند

به گزارش جام جم آنلاین ، مسابقات سنگنوردی در پنجمین روز از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ آغاز شد و نمایندگان ایران در مرحله مقدماتی ماده سرعت به رقابت پرداختند.

در بخش سرعت مردان رضا علیپور و مهدی علیپور نماینده‌های ایران بودند که رضا علیپور با رکورد ۵.۸۳ ثانیه در رده دوم ایستاد و به فینال رسید. مهدی علیپور نیز با رکورد ۶.۳۹ در رده هفتم جای گرفت و فینالیست شد. در این ماده ۱۶ نفر به مرحله نهایی راه یافتند.

در بخش سرعت زنان نیز کبری لکزایی‌فر و اعظم کرمی با حریفان رقابت کردند که لکزایی‌فر با رکورد ۹.۳۲ و کرمی نیز با رکورد ۱۰.۰۸ در رده های ششم و نهم ایستادند و به فینال راه یافتند.

فینال ماده سرعت با حضور چهار نماینده ایران تا ساعتی دیگر برگزار می‌شود. همچنین تا ساعتی دیگر مسابقات ماده کمباین (سرعت) پیگیری می‌شود که ایران در این بخش نیز دو نماینده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر