jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۱۶۰۵۴۲   ۰۱ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۸:۲۸

دختر تکواندوکار ایرانی به یک چهارم نهایی بازی های آسیایی جاکارتا رسید.

بازی های آسیایی جاکارتا / ناهید کیانی، پیش به سوی مدال!

به گزارش جام جم آنلاین ، آخرین روز رقابت‌های تکواندوی بازی‌های آسیایی از صبح امروز (پنجشنبه) یکم شهریور ماه به میزبانی جاکارتا در حال برگزاری است که ناهید کیانی، تکواندو کار وزن 49 ـ کیلوگرم تیم بانوان توانست با شکست حریف خود در نخستین گام راهی مبارزه مرحله یک چهارم نهایی شود.

کیانی در مرحله یک هشتم نهایی آشمیتا خادکا از نپال را پیش رو داشت که توانست با حساب 43 بر چهار این حریف را از پیش رو بردارد.

امیر محمد بخشی ، دیگر تکواندو کار ایران در مسابقات امروز است که تا لحظات دیگر برای برگزاری نخستین مبارزه خود در وزن 68 ـ کیلوگرم به روی شیاپ چانگ می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر