jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۰۵۳۷   ۰۱ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۸:۰۲

قایقرانان ایرانی در رشته روئینگ امروز به آب زدند.

بازی های آسیایی جاکارتا / قایقرانی از مدال بی نصیب ماند

به گزارش جام جم آنلاین ، صبح امروز فینال B رقابت‌های رویینگ تک‌نفره سنگین‌وزن مردان برگزار شد و مجتبی شجاعی پاروزن ایران با ثبت زمان ۷:۴۹.۳۶ بعد از نماینده ازبکستان دوم شد و در نهایت به مقام هشتم این بازی‌ها رسید.

مجتبی شجاعی در رقابت‌های شانس مجدد نتوانست به فینال بازی‌ها صعود کند و امروز برای رده هفتم تا دوازدهم مسابقه داد و در نهایت هشتم شد.

در ادامه برگزاری دیدارهای نهایی، فینال دو نفره سنگین‌وزن نیز برگزار شد که قایق ایران با ترکیب عاقل حبیبیان و محسن شادی به آب زد و با ثبت زمان ۸:۲۴.۸۸ در فینال B سوم شد و در نهایت در جایگاه نهم بازی‌های آسیایی قرار گرفت. در فینال B این ماده سه قایق حضور داشتند.

در فینال تک‌نفره سنگین‌وزن بانوان مهسا جاور نماینده ایران بود و به آب زد اما دست او هم از مدال کوتاه ماند. جاور در این مسابقه با ثبت زمان 8:52.69 آخر شد و در جایگاه ششم بازی‌های آسیایی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر