jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۹۴۳۷   ۲۴ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد سقف، محدودیت و معیار پرداخت مهریه قبلا انجام شده و امکان تغییر این مساله وجود ندارد.

به گزارش خانه ملت، عبدالرضا عزیزی درباره مطابقت نداشتن شرایط معیشتی زندانیان مهریه با معیار ۱۱۰ سکه بهار آزادی افزود: دریافت مهریه به فرهنگ و اعتقادات خانواده ارتباط دارد، چرا که در شرایط فعلی و افزایش قیمت سکه و طلا، افرادی هستند که هزار سکه مهریه دارند، در عین حال فردی هم هست که تنها یک جلد کلاما... مجید را به عنوان مهریه قرار داده است.

وی عنوان کرد: پرداخت مهریه، موضوعی نیست که بخواهیم، قانون و چارچوب مشخصی تعیین کنیم؛ چرا که یک موضوع شخصی و خانوادگی است. ایجاد سقف و معیار پرداخت مهریه و ایجاد محدودیت قبلا انجام شده و امکان تحمیل مجدد وجود ندارد. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: موضوعات مرتبط با ازدواج نیاز به فرهنگسازی ویژه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر