jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۵۶۹۷۱   ۱۲ مرداد ۱۳۹۷  |  ۱۷:۳۵

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آستانه استیضاح خود، در پیامی با اشاره به اینکه حق دفاع در کمیسیون را نداشتم نوشت: «استیضاح پس از تنها ۵ ماه از استیضاح قبلی را عجیب می دانم.»

ربیعی: استیضاح پس ازتنها ۵ماه راعجیب می‌دانم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، هفته گذشته طرح استیضاح علی ربیعی به هیأت رئیسه مجلس اعلام وصول شد تا ربیعی طی چند روز آینده با فاصله ۵ ماه از استیضاح قبلی خود و کسب رای اعتماد، مجدد به نمایندگان مجلس پاسخگو باشد.

اکنون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آستانه برگزاری جلسه استیضاح خود با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: «در ۷ ماه دوبار از مجلس رای گرفتم. دوباره استیضاح می شوم در حالیکه حق دفاع در کمیسیون را نداشتم و مستقیم به صحن آورده شدم.»

ربیعی در ادامه پیام خود با اشاره به اینکه «خود را پاسخگوی مردم و نمایندگان می دانم» نوشت: «به عموم نمایندگان دلسوز و پاک احترام می گذارم؛ علت اصلی استیضاح را نمی دانم ولی استیضاح پس از تنها ۵ ماه از استیضاح قبلی را عجیب می دانم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها