jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۶۲۹۸   ۰۸ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اینتری‌ها تابستان شلوغی را سپری می‌کنند. آنها راجا ناینگولان، لاتارو مارتینز، استفان دفری، آساموا و متئو پولیتانو را جذب کردند و حال در پی جذب آرتورو ویدال هافبک بایرن مونیخ و شیمه ورسالیکو دفاع راست اتلتیکومادرید خواهند بود.

با این حال اسپالتی معتقد است که برای رقابت با یوونتوس و به چالش کشیدن آنها نیاز به خرید بیشتری است. او در این رابطه گفت: ما هنوز در بازار فعال هستیم و از چیزی چشم پوشی نکردیم. ما با همان بازیکنان بازی کردیم و خیلی از بازیکنان مصدوم بودند یا بهخاطر جامجهانی الان در حال استراحت هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر