jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۴۰۵۶   ۲۷ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

ساخت سریال تلویزیونی «خانواده دکتر ماهان» به کارگردانی علی‌محمد قاسمی و تهیه‌کنندگی بهروز خوش‌رزم که فیلمبرداری آن در استان مازندران در حال انجام است به نیمه رسیده و ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی این سریال، خانواده دکتر ماهان نوشته نسیم خراشادیزاده است و تولید این اثر تلویزیونی به کارگردانی علیمحمد قاسمی در بخشهایی از استان مازندران ادامه دارد. گروه سریال خانواده دکتر ماهان به کارگردانی علیمحمد قاسمی این روزها در مازندران در تدارک به اتمام رساندن این سریال هستند. این مجموعه تلویزیونی کاری از گروه نوجوان سیما فیلم است و پیشتر تصویربرداری بخشهای مربوط به تهران این سریال با کارگردانی راما قویدل اوایل امسال به پایان رسیده بود. امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوشرزم، بهرام شاهمحمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار، شهروز ابراهیمی، فریده دریامج، به همراه کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال) بازیگران سریال تلویزیونی خانواده دکتر ماهان هستند که در تهران جلوی دروبین رفتند. علاوهبر این بازیگران که برخی از آنان این روزها در استان مازندران حضور دارند، بازیگرانی همچون داوود فتحعلی بیگی، خیام وقارکاشانی، فهیمه امنزاده، ملیحه گلشن موسوی، امیر سفیری، حسین پرستار، مهدیه نساج، اسماعیل موحدی، لبخند بدیعی، سامرند معروفی، ابوالفضل شاهکرم، آوا دارویت، حمیدرضا محمدی، امیر حامد، حدیث نیکرو، فراز محمدیتبار، محمدحسن حسینیان، کیوان محمدینژاد، کمیل علیپور، میلاد عرب عامری و سعید ترکمان جلوی دوربین رفتهاند.

خانواده دکتر ماهان داستانی است در ستایش زندگی و خوشبختی خانوادگی؛ داستانی که مخاطبش را به ساده زیستی داوطلبانه دعوت میکند؛ این مجموعه روایتگر نگاهی تازه و الهامبخش در جهت تشویق جسارت تغییر و شکستن عادتهایی است که انسان امروز را تنهاتر از همیشه، خسته و ملول کرده است. از منظر دکتر ماهان زندگی یک راه نرفته و ناشناخته است از همین رو امیر، عطش و التهابی دارد تا همسر و فرزندان نوجوانش را با خود در ماجراجویی شنیدن نوای اسرارآمیز طبیعت و پاسداری از زیست بوم همراه کند. بهروز خوشرزم، تهیهکننده این سریال نیز پیشتر ساخت سریالهایی همچون روزی روزگاری را در کارنامه هنری خود داشته است. اگر میخواهید با عوامل سریال خانواده دکتر ماهان آشنا شوید،به این نامها نگاهی بیندازید: تهیهکننده: بهروز خوشرزم، جانشین تهیهکننده: علی شیرمحمدی، کارگردان و مدیر فیلمبرداری: علیمحمد قاسمی، طراح چهرهپردازی: عبدا... اسکندری، مدیر تولید: ناصر هادیانفر، مدیر صدابرداری: مهرداد دادگری، طراح لباس: سهیلا نعمتی، طراح صحنه: هومن معصومی، مدیر برنامهریزی: سامرند معروفی، سرپرست گروه کارگردانی: مهرداد یزدانی، سرپرست چهرهپردازی: حمید پورسیفی، تدوینگر: اعظم نجفیان، عکاس: مهران بیپروا و روابط عمومی: مرتضی رنجبران.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر