jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۳۱۷۷   ۲۳ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

محمدرضا خانزاده این شانس را داشت که دومین جام جهانی پیاپی را همراه با کاروان تیم ملی ایران تجربه کند. البته او در روسیه نیز، مثل جام جهانی برزیل، حتی یک دقیقه برای تیم ملی بازی نکرد اما همراه ملی‌پوشان در اردو بود و با تیم ملی نیز به ایران برگشت. پس از بازگشت این بازیکن، گمان می‌رفت پیشنهادات زیادی برای بازی کردن به او داده شود اما شنیدیم حتی باشگاه پدیده نیز قید این بازیکن را زد و مدیران باشگاه اعلام کردند دیگر نیازی به تمدید قرارداد با خانزاده ندارند. از سوی دیگر، رضا مهاجری سرمربی پیشین پدیده که حالا مسئولیت مهمی در تراکتورسازی تبریز برعهده دارد، به‌دنبال آن است تا شاگرد قدیمی خود را به تبریز ببرد و خانزاده را رسما تراکتوری کند. این در حالی است که یحیی گل محمدی هم به مدیران باشگاه پدیده گفته بهتر است خانزاده را در تیم نگه دارند زیرا خانزاده در پرسپولیس، شاگرد گل‌محمدی بوده و این دو از یکدیگر شناخت خوبی دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر