jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۵۲۵۴۱   ۱۹ تير ۱۳۹۷  |  ۱۳:۱۷

استقلال این روزها شرایط آشفته‌ای دارد. امید ابراهیمی از این تیم جدا شده و گفته می‌شود مجید حسینی و پژمان منتظری هم پیشنهاداتی دارند و تصمیم دارند لژیونر شوند.

شفر بیانیه داد؛ راهی جز اتحاد نداریم

به گزارش جام جم آنلاین ، اردوی ترکیه استقلالی‌ها هم هنوز وضعیت مشخصی را ندارد. در همین راستا، وینفرد شفر سرمربی استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام خود توضیحاتی درباره شرایط این تیم و اردوی آماده سازی استقلال داد:

ما، تیم، کارکنان، میلیون‌ها طرفدار، هر عضو هیئت مدیره و مدیریت استقلال، همه ما با یکدیگر توانستیم فوتبال ایران و فوتبال آسیا را شگفت زده کنیم! با اشتیاق و خون آبی، با اشک و صدمات، با فریاد و توهین، با بوسه‌ها و آغوش، فریاد و ستایش ... ما این استقلال باشگاه ویژه را از یک مکان بسیار تاریک به نقطه گرم و روشن آورده‌ایم. ما یک موفقیت بزرگ را ایجاد می‌کنیم و مهم‌تر از همه، ما پایه‌ای برای موفقیت‌های آینده را ایجاد می‌کنیم. این چیزی بسیار خاص است و من خیلی خوشحال و افتخار هستم. ما این کار را با هم انجام دادیم و همه کسانی که بخشی از این سفر خسته کننده بودند حق داشتن افتخار هم داشتند. من ۵۰ سال در فوتبال کار می‌کنم ... مهم نیست که شما چه کاری را انجام می‌دهید، اگر این کار را برای ۵۰ سال انجام دهید، زمانی که متوجه شدید که شروع به شناخت بیشتر و بیشتر موقعیت‌ها می‌کنید، ساده است زیرا قبلا آن را تجربه کرده‌اید، اغلب موارد بیش از یک بار یا دو برابر. و اکنون من نگران هستم، زیرا الگوهای خاصی را می‌شناسم. ما فصل را در سطح بالا به پایان رساندیم. و در حال حاضر ناگهان ما در شرایط بسیار بحرانی هستیم. اگر ما خیلی مراقب و حرفه‌ای نیستیم، همه چیز را از دست خواهیم داد. پایه‌ای که ساخته‌ایم نابود خواهد شد. ما باید یک تیم قوی‌تر بسازیم، باید مراقب بازیکنان و کارکنان‌مان باشید، ما باید بهترین راه را آماده کنیم. اگر ما بر اساس پایه‌ای که ما آن را ایجاد کرده‌ایم، ساختیم، همه چیز را از دست می‌دهیم.

ما همه مسئولیت را برای سنت استقلال برای میلیون‌ها نفر از طرفداران - بله هر طرفدار طرفدار نیز مسئولیت میلیون‌ها نفر دیگر از طرفداران است! ما باید با هم متحد شویم. هیچ جایگزینی وجود ندارد - ما باید - با هم کنار بیاییم! ما باید یک تیم باشیم - یک واحد، یک پیوند قوی و غیر قابل شکستن! ما باید با یک صدا صحبت کنیم و ما باید به عنوان یک عمل عمل کنیم. ما باید این کار را بکنیم زیرا طرفداران، تیم، کارکنان، هیئت مدیره، مدیریت استقلال، همه ما شایستۀ موفقیت هستند! از آنجا که ما خیلی سخت کار می‌کردیم، چون همه ما رنج می بردیم. فردا ما در اردوگاه به ترکیه میرویم و من مطمئن هستم که ما از زمان خارج از کشور برای جمع‌آوری و حل همه مشکلات استفاده می‌کنیم - به شدت بر این باور هستم که امکان پذیر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر