jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۵۱۷۶۴   ۱۴ تير ۱۳۹۷  |  ۰۷:۵۹

چند روز قبل بود که شایعه شد مهرداد پولادی مدافع سابق تیم ملی بعد از چند سال دوری از کشورمان قصد بازگشت به ایران را دارد و احتمالا با حضور در یک تیم نظامی دوران سربازی اش را طی خواهد کرد.

بازگشت مهرداد پولادی به ایران پس از 5 سال؟!

به گزارش جام جم آنلاین ، اگر چه باشگاه خبرنگاران در گفتگو با یکی از نزدیکان پولادی این خبر را رد کرد اما حسین قدوسی سردبیر سابق روزنامه پیروزی، دیروز در کانال تلگرامش مدعی شده که پولادی دوباره به ایران برخواهد گشت و حتی مقصد او را هم مشخص کرده. او نوشته فجر سپاسی و ملوان گزینه های اصلی پولادی هستند و حتی ممکن است این بازیکن به تراکتورسازی ملحق شود. حالا باید دید این خبر تبدیل به واقعیت خواهد شد و پولادی بالاخره لجبازی را کنار خواهد گذاشت یا نه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر