jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۰۵۷۲ ۰۹ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

داوران ایرانی برای حساس‌ترین بازی یک‌هشتم انتخاب شدند

آرژانتین - فرانسه با سوت علیرضا فغانی

همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، فیفا روی علیرضا فغانی خیلی حساب باز کرده و سومین بازی بزرگ جام را هم به او سپرده است. بعد از دو بازی حساس آلمان ـ مکزیک و برزیل ـ صربستان، حالا نوبت به هیجان‌انگیزترین بازی یک هشتم نهایی رسید.

جایی که دو تیم ملی فرانسه و آرژانتین با یک لشکر ستاره گرانقیمت در برابر هم قرار میگیرند. رضا سخندان و محمدرضا منصوری دو کمک فغانی در این بازی حساس خواهند بود. طبق اعلام فیفا این داوران باید امشب در کازانآرهنا قضاوت کنند. فغانی در دو بازی قبلی خود کوچکترین اشتباه تاثیرگذاری نداشت و حتی در بازی برزیل و صربستان، مهر تائید پیر لوییجی کولینا رئیس کمیته داوران فیفا را هم دریافت کرد. فغانی و دو کمک هموطنش، باز هم یک مسابقه 5 ستاره و فوق حساس جام را قضاوت خواهند کرد و این نشانهای بر اعتماد کامل کمیته داوران فیفا به این تیم شایسته داوری است. مسابقهای که با حضور چهرههایی مثل پل پوگبا، لیونل مسی، کیلین امباپه و ... یکی از جدیترین مصافهای مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را شکل خواهد داد. آرژانتین که بعد از شکست مقابل کرواسی با پیروزی مقابل نیجریه به یک هشتم رسید مقابل فرانسهای قرار میگیرد که با بردهای کم گل و اقتصادی به این مرحله صعود کرده و البته حذف هر کدام از این دو تیم افسوسی برای هواداران فوتبال در دنیا خواهد بود. دو داور شیلیایی در بیرون زمین خواهند بود که یکی به عنوان داور چهارم و دیگری به عنوان داور ویدیویی انجام وظیفه میکنند. این مسابقه ساعت 18:30 امروز در کازان آره نا آغاز میشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر