jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۵۰۴۴۴   ۰۷ تير ۱۳۹۷  |  ۱۸:۳۰

رئیس‌ جمهور روسیه با پای پیاده از کاخ کرملین به پارک فوتبال مسکو رفت و با همراهی رئیس فیفا با بچه‌های تیم قهرمان یتیم‌خانه‌های جهان تحت هدایت ستاره‌های مشهور دنیای فوتبال بازی کردند.

پوتین و اینفانتینو پا به توپ شدند! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، ولادیمیر پوتین امروز (پنجشنبه) با جانی اینفانتینو در پارک فوتبال ویژه جام جهانی 2018 در میدان سرخ مسکو حضور یافتند و رئیس‌جمهور شروع یک بازی را در اختیار تیم توتم (قهرمان 2 دوره رقابت‌های یتیم‌ خانه‌ها و مدارش شبانه‌روی جهان) قرار داد. این تیم روز گذشته نیز با بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغال تمرین کوتاهی انجام داده بودند.

تیم‌های این بازی تشریفاتی را لوتار ماتئوس، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال آلمان و قهرمان جام جهانی 1990 و رونالدو، قهرمان 2 دوره جام جهانی فوتبال هدایت می‌کردند. کارلوس پویول، ملی‌پوش پیشین اسپانیا در ترکیب یک تیم بازی می‌کرد و ایگور کاسیاس، دیگر بازیکن اسپانیایی نیز در ترکیب تیم مقابل حضور داشت.

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه به طور مستقیم از کاخ کرملین با کت‌وشلوار و بدون کراوات به پارک فوتبال میدان سرخ مسکو با پای پیاده آمد. پیش از آغاز بازی تشریفاتی پوتین و اینفانتینو از این پارک فوتبال که جام جهانی نیز در آن به نمایش گذاشته شده است دیدن کردند.

آنها سپس به سمت شبیه‌ساز فوتبال رفتند و تمرین بچه‌ها را تحت‌نظر گرفتند.

پوتین و اینفانتینو همچنین پشت ضربه پنالتی به سمت دروازه‌بان ربات نیز ایستادند که ضربه‌های اول آنها ثمری نداشت. رئیس‌جمهور روسیه ضربه دوم خود را تبدیل به گل کرد اما اینفانتینو باز هم ناکام ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر