jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۴۹۷۶۴   ۰۴ تير ۱۳۹۷  |  ۲۰:۰۰

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری گروهی از سارقان حرفه‌ای خبر داد که با وجود حضور اعضای خانواده، در ساعت‌های اولیه بامداد اقدام به سرقت منازل در مناطق مختلف شهر تهران می‌کردند.

سرقت از منازل همزمان با حضور صاحبخانه!

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی تهران بزرگ، سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در ۲۴ اردیبهشت ماه پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که سارقین علیرغم حضور صاحبخانه وارد منزل شده و اقدام به سرقت چهار تخته فرش ابریشم کرده بودند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح دستگیری این گروه از سارقان حرفه‌ای و اعترافات آن‌ها به سرقت‌های مشابه عنوان داشت: با آغاز رسیدگی به پرونده و بهره گیری از تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته در محل سرقت، سه نفر از سارقان حرفه‌ای سرقت منزل مورد شناسایی قرار گرفتند. در ادامه مخفیگاه دو نفر از اعضای این گروه از سارقین به نام‌های «دانیال» و «رامین» شناسایی، این دو نفر طی دو عملیات جداگانه دستگیر و پس از انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ به سرقت از منزل شاکی پرونده و همچنین انجام سرقت‌های سرقت مشابه دیگر منازل اعتراف کردند.

با تحقیقات از متهمین دستگیرشده، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که سومین متهم پرونده نیز توسط کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی و به اتهام عضویت در گروه دیگری از سارقان منزل دستگیر و در اختیار این پایگاه قرار دارد؛ لذا طی هماهنگی با مرجع قضایی، متهم جهت ادامه تحقیقات در خصوص سرقت هایش به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل و پس از اطلاع از اعتراف صریح همدستانش صراحتا به فعالیت در دو گروه از سارقان حرفه‌ای منزل و انجام سرقت در مناطق مختلف شهر تهران بویژه در جردن، پاسداران، قلهک و ... اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی با اعلام ارزش میلیاردی این پرونده گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمین به سرقت اموال باارزش از منازل شهر تهران بویژه در مناطق شمال شهر، تحقیقات از متهمین جهت شناسایی محل‌های سرقت آغاز؛ تعدادی از محل‌های سرقت شناسایی و اقدامات تکمیلی جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر