jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۶۸۰   ۰۴ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سهراب بختیاری‌زاده در آخرین بازی تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 گل زد تا در برابر آنگولا به تساوی یک - یک برسیم.

بختیاریزاده درباره بازی امشب گفت: بازی با پرتغال به نظر من راحتتر از بازی با اسپانیاست. بازیکنان تیم ملی به این دلیل که دیدار تدارکاتی بزرگ نداشتند، در شروع جام مقابل مراکش کمی هیجانزده بودند؛ ولی بازی ما مقابل اسپانیا به مراتب بهتر بود چون بچهها با فضای جام جهانی آشنا شده بودند. فکر میکنم این بازی حتی راحتتر از بازی با اسپانیا باشد.

سهراب ادامه داد: خیلی‌ها بر این باورند که نمی‌شود به دروازه تیم‌های بزرگ نزدیک شد؛ اما بازی با اسپانیا به ما ثابت کرد اگر هوشیار باشیم اتفاقا خیلی راحت می‌شود به دروازه آنها نزدیک شد و اگر اعتماد به نفس داشته باشیم خیلی راحت هم می‌توانیم به آنها گل بزنیم. من امیدوارم هم در دفاع و هم در حمله هوشیار و با اعتماد به نفس بازی کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر