jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۹۵۳۶   ۰۳ تير ۱۳۹۷  |  ۱۱:۵۲

رسانه‌های معتبر پرتغال به بهانه دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و پرتغال در جام جهانی به تقابل CR7 و کی‌روش پرداختند.

تمرکز رسانه‌های پرتغال به تقابل «CR7» و کی‌روش

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، در آستانه دیدار حساس تیم‌های ملی فوتبال ایران و پرتغال در جام جهانی 2018 روسیه رسانه‌های مختلف پرتغال به تحلیل این مسابقه و شناخت کامل کارلوس کی‌ روش از تیم ملی کشورش به ویژه به راه‌هایی که سرمربی ایران می‌تواند رونالدو را مهار کند پرداختند.

رسانه‌هایی مانند آبولا اسپرت، گل پرتقالی ساپو و ... درباره شناخت دقیق کی‌روش از رونالدو به نکاتی اشاره کرده‌اند که می‌تواند قابل توجه باشد.

آبولا در گزارش خود درباره رویارویی کی‌روش و رونالدو آورده است: کریس از توانمندترین بازیکنان فوتبال دنیاست که خودش را برای فتح ششمین توپ طلا آماده می‌کند، اما برای مسابقه فردا بر هیچ کس پوشیده نیست که سرمربی تیم ملی ایران بیش از هر کسی مهارت های رونالدو را می‌شناسد. او سالها با کریس کار کرده است و ارتباط تنگاتنگی بین این دو برقرار بوده است؛ نه تنها در تیم ملی پرتغال و در رده‌های سنی مختلف تیم‌های ملی فوتبال این کشور، بلکه زمانی که کی‌روش دستیار سرآلکس فرگوسن در منچستر یونایتد بود، کریس را از همان دوران نوجوانی و جوانی می شناخت.

در سال ۲۰۰۸ یک جمله صریح از کی‌روش درباره رونالدو منتشر شد: «جواهر فوتبال پرتغال» هر چه زمان گذشت همگان دیدند که کی‌روش اشاره دقیقی به این استعداد ناب فوتبال داشته است.

حالا فردا CR7 در اوج پختگی و در اوج مهارت به مصاف مربی سابق خود خواهد رفت؛ تقابل این دو می‌تواند بسیاری از ناگفته‌ها را بیان کند که آیا مربی توانسته راه‌های مهار رونالدو را به شاگردانش در تیم ملی ایران بگوید یا پختگی این روزهای رونالدو بر همه چیز فائق خواهد آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر