jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۴۵۳   ۰۳ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رسول خطیبی مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد صحبت‌های احساساتی سردار آزمون بعد از شکست تیم ملی مقابل اسپانیا که خبر از احتمال خداحافظی اش از پیراهن ایران را داده بود، به ما گفت: «این انتقادات برای هر بازیکنی وجود دارد.

همه بازیکنان ما برای رقم زدن بهترین اتفاقات در تیم ملی تلاش میکنند و اگر جنگ همیشگی نبود، واقعا به مشکلات بیشتری برمیخوردیم. سردار هم به اندازه خودش تلاش میکند اما شاید چون هنوز گل نزده، تحت فشار است.» او ادامه داد: «سردار نباید نسبت به همه انتقاداتی که میشنود، حساسیت نشان بدهد. البته این هم خوب است که از یک بازیکن انتقاد شود، زیرا نقاط ضعف خود را میشناسد و برای رفع آن تلاش خواهد کرد. من فکر میکنم سردار باید با تلاش بیشتر، خودش را ثابت کند هر چند او بهخاطر درخشش در تیم ملی در مرحله انتخابی جامجهانی، برای همه ثابت شده است ولی باید صبر و تحمل بیشتری داشته باشد. بالاخره مردم حرف میزنند، انتقاد میکنند و یک روز ممکن است از شما تعریف کنند و روز دیگر انتقاد داشته باشند.» خطیبی در نهایت گفت: «سردار قطعا یکی از بهترین بازیکنان ماست که میتواند بعد از جام جهانی به یک باشگاه بزرگ برود اما امیدوارم حساسیت هایش را کمتر کند و با تمرکز و آمادگی روانی بیشتری به زمین برود. انشاا... که پایش به گلزنی باز شود و با گل او به دور بعدی برسیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

دکتر سیدعلیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه مهمی به دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چند نکته مهم و اساسی در زمینه واکسن و ایمن‌سازی جامعه علیه ویروس کرونا متذکر شدند. در این نامه به موارد مهمی در خصوص خرید واکسن و فرآیند واکسیناسیون اشاره شده است که به نظر می‌رسد باید مورد توجه دولت و نظام سلامت قرار گیرد.

بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر