jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۸۵۷۹   ۲۹ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۸:۴۳

با انجام بازیهای دیروز جام جهانی، فعلا ایران تنها تیم آسیایی بوده که نه تنها موفق شده در روسیه امتیاز بگیرد بلکه مقابل حریفش به پیروزی هم رسیده.

سوژه روز؛ ایران تنها نماینده موفق آسیا

به گزارش جام جم آنلاین ، در روز اول مسابقات که عربستان مقابل روسیه له شد و 5 گل از این تیم خورد. بعد نوبت به استرالیا رسید تا با نتیجه 1-2 از فرانسه شکست بخورد. کره جنوبی هم دیروز نتوانست از سوئد امتیاز بگیرد و با یک گل به این تیم باخت. حالا باید دید امروز ژاپن می تواند در برابر کلمبیا نتیجه بگیرد یا اینکه ایران تنها نماینده موفق آسیا بعد از پایان بازیهای اول جام جهانی خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر