jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۴۸۳۷۳   ۲۸ خرداد ۱۳۹۷  |  ۱۰:۵۳

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه موتورسیکلت در تونل توحید خبر داد.

تصادف مرگبار در تونل توحید تهران

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احسان مومنی در گفتگو با ایسنا درباره این حادثه گفت: حوالی ساعت ۳:۴۵ بامداد امروز یک دستگاه موتورسیکلت در مسیر جنوب به شمال تونل توحید در حال حرکت بود که ناگهان تعادل خود را از دست داده و به شدت با دیواره تونل برخورد کرد.

وی با بیان اینکه در پی این حادثه عوامل پلیس راهور و اورژانس در محل حاضر شدند، گفت: بررسی علائم حیاتی راکب و ترک نشین موتورسیکلت نشان داد که متاسفانه راکب به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کرده است و ترک نشین نیز دچار مصدومیت شده بود که از سوی عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره علت وقوع این حادثه اظهار کرد: بررسی کارشناسان پلیس راهور نشان داد که تخطی از سرعت مطمئنه علت این حادثه بوده است.

مومنی با تاکید بر اینکه تردد موتورسیکلت‌ها در تونل‌های شهری ممنوع است، گفت: موتورسیکلت سواران باید توجه داشته باشند که باید تمامی قوانین و مقررات را رعایت کرده و به هیچ عنوان از تونل‌های شهری تردد نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر