jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۴۷۲۳۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷  |  ۱۹:۳۰

به جز اشکان دژآگه که همچنان با مصدومیت دست و پنچه نرم می کند، سایر مصدومان تیم ملی در تمرین عصر امروز این تیم در روسیه شرکت کردند.

تمرین امروز تیم ملی ایران به جز دژآگه ؛ بازگشت مصدومان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، تیم تیم ملی فوتبال ایران که خود را آماده برگزاری دیدار با مراکش می کند، عصر امروز دوشنبه در کمپ لوکوموتیو تمریناتش را پیگیری کرد. در این تمرین رامین رضاییان و مهدی ترابی که در تمرین روز گذشته حضور نداشتند شرکت کرده و پا به پای دیگران تمرین کردند.

ملی پوشان کشورمان با کار با توپ تمرین را آغاز کردند و سپس حرکات کششی را در دستور کار قرار دادند. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی نظارت ویژه‌ای بر تمرینات داشت و دستورات فنی را شخصا به بازیکنان ارائه می کرد.

هنگام گرم کردن بازیکنان، کی‌روش در زمین کناری مشغول چیدن موانع برای ادامه تمرینات بود. همچنین دستیاران کی روش هم مشارکت خوبی در تمرینات داشتند و بخش های مختلف تمرین را برنامه ریزی و اجرا کردند.

مهدی طارمی، مهدی ترابی و رامین رضاییان که به دلیل مصدومیت در تمرین دیروز حضور نداشتند، امروز در تمرینات گروهی شرکت کرده و بدون مشکل پا به پای دیگران تمرین کردند.

اشکان دژاگه تنها بازیکنی است که هنوز با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و در تمرینات امروز هم شرکت نکرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر