jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۴۶۸۵۱   ۲۰ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۸:۰۳

مردی با همدستی همسر صیغه ای و یکی از دوستانش با خودروهای سرقتی از مسافران زورگیری می‌کردند.

سرقت از مسافران با همدستی همسر صیغه‌ای

به گزارش جام‌جم، اوایل خرداد امسال مردی باحضور در شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران نزد بازپرس سهرابی از دو مرد و یک زن به اتهام سرقت شکایت کرد و به بازپرس پرونده گفت: دو مرد و یک زن را به عنوان مسافر دربستی اطراف تهران سوار کرده و به شرق تهران بردم. برای خرید بستنی پیاده شدم که، زن مسافر پشت فرمان نشست و همراه دو همدستش خودرویم را دزدید و فرار کرد. چند روز بعد مرد مهندسی با حضور در پلیس آگاهی از همان متهمان فراری شکایت کرد و به افسر تحقیق گفت: سوار خودروی پژو 405 شدم. زنی در صندلی جلو و مردی در صندلی عقب کنارم نشست. راننده به بهانه این‌که خیابان مسدود شده است راهش را عوض کرد و به سمت اطراف شهر رفت. من با او درگیر شدم که مرد کناری‌ام با چاقو پایم را زخمی کرد و پول، تلفن همراهم را گرفت.

تحقیقات نشان داد دزدان ابتدا خودرو را سرقت کرده و بعد با آن از مسافران زورگیری می‌کردند.

دو روز پیش یکی از سارقان که سوار خودروی سرقتی بود بازداشت شد. او در بازجویی پلیسی اعتراف کرد که با همدستی همسر صیغه‌ای‌اش و مردی از دوستانش به عنوان مسافر خودروی پژو و پرایدی را دزدیده‌اند و بعد با همان خودروهای سرقتی تحت پوشش مسافربر، به آدم‌ربایی و سرقت اموال مسافران دست زده‌اند. تاکنون 12 سرقت انجام داده‌اند. در ادامه تحقیقات مردی که همدستش بود نیز دستگیر شد. جستجو برای دستگیری متهم زن پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها