jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۵۱۹۰ ۰۹ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

پسر نوجوان سنندجی هنگام استفاده از وسایل بازی در شهربازی از کار افتاده و فرسوده پارک کودک سقوط کرد و جان باخت .

به گزارش ایسنا، سید محمد فتاحی، نوجوان 16 ساله، شامگاه یکشنبه، ششم خرداد امسال هنگام بازی با دوستان خود در شهربازی از کار افتاده و فرسوده پارک کودک شهر سنندج، از یکی از وسایل بازی سقوط کرده و فوت شد. این در حالی است که شهرداری سنندج، این شهربازی را خارج از مالکیت خود دانست و در این مورد اظهارنظری نکرد. همچنین بعد از این حادثه مرگبار، اداره کل استاندارد استان کردستان در حال بررسی این حادثه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر