jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۴۱۵۲ ۰۵ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری هنوز از مدیران باشگاه استقلال شاکی است. او به ما گفت: «واقعا متاسفم برای برخی که تمام تلاش‌های منصور برای استقلال را نادیده گرفتند و با ما کاری کردند که یادمان برود اصلا پورحیدری استقلالی بوده است. من متاسفم برای آن عده که وقتی منصور زنده بود، حتی برای حضور در استقلال هم از او اجازه می‌گرفتند اما امروز به خانواده‌اش بی‌احترامی می‌کنند.»

شجاعی اضافه کرد: «واقعا چه بر سر این باشگاه آمده است؟ ما چیزی غیر از حقوق واقعی‌مان را نمی‌خواهیم و هرگز به‌دنبال حاشیه‌سازی برای باشگاه مردمی استقلال نبودیم. آنها بگویند کجای کار ما ایراد داشته یا چه زمانی، حرف بدی زدیم؟ متاسفانه باید بگویم رفتاری که با ما در این مدت صورت گرفت، در شأن منصور پورحیدری که جوانی و تمام زندگی‌اش را فدای استقلال کرد، نبود. آن از پیامک‌هایی که به ما دادند و این هم از بی‌پاسخ گذاشتن تماس‌های‌مان. انگار نه انگار که روزی، روزگاری، کسی به نام پورحیدری برای استقلال بازی می‌کرده، مربی‌اش بوده یا سرپرست و عضو هیات مدیره‌اش بوده است. واقعا این رفتارها و این‌که پاسخ تماس‌مان را نمی‌دهند، جای تاسف دارد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر