jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۴۳۳۸۲   ۰۱ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۸:۳۲

فیفا همه باشگاه‌ها را ملزم کرده وقتی بازیکن زیر ٢٣ سال با قرارداد حرفه‌ای می‌خرند حق رشد این بازیکن را به تیم سابق بدهند؛ حتی اگر بازیکن جدید آزاد باشد.

تجارت تابستانی سایپا؛ ۲.۵ میلیارد فقط بابت قلی‌زاده

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از آی اسپورت، با این حساب، طبق دستورالعمل فیفا استقلال در صورت قطعی شدن انتقال نورافکن به شارلروا حداقل ٩٠ هزار یورو باید از از این باشگاه دریافت کند. اما برنده بزرگ این تابستان سایپاست. سایپا برای انتقال علی قلی‌زاده همین مبلغ ۹۰ هزار یورو را از باشگاه بلژیکی می‌گیرد. با این حساب سایپا ٩٠ هزار یورو از شارلروا می‌گیرد و ٢٣٠ هزار یورو هم فیفا به این تیم -بابت حضور قلی‌زاده در جام جهانی- پرداخت می‌کند. سرانگشتی که حساب کنیم سایپا از کنار انتقال قلی‌زاده و حضور او در جام جهانی، ٣٢٠ هزار یورو به جیب می‌زند. مبلغی حدود ۲.۵ میلیارد که با اضافه شدن ۲۳۰ هزار یورو حضور ترابی در جام جهانی به نزدیک ۴ میلیارد می‌رسد و در فصل نقل و انتقالات تابستانی کمک بزرگی برای این تیم خواهد بود.

صادق محرمی اما چون به تیم دینامو زاگرب رفته و باشگاه‌های کروات در درجه‌بندی فیفا جزو گروه سوم هستند، باشگاهش باید به پرسپولیس ٣٠ هزار یورو پرداخت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر