jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۴۳۲۳۵   ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۲۱:۴۰

پلیس هند اعلام کرد: در حادثه برخورد اتوبوس با کامیون در مرکز این کشور دست‌کم ۹ تن جان باختند.

برخورد مرگبار اتوبوس با کامیون در هند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، پلیس محلی ایالت مادیا پرادش امروز (دوشنبه) اعلام کرد: در این حادثه که بر اثر برخورد کامیون با اتوبوس رخ داد دست‌کم ۹ تن کشته و ۲۰ تن دیگر مجروح شدند.

بنابر اعلام پلیس هند این اتوبوس حامل ۳۲ سرنشین بوده و با کامیونی که در مسیر مقابل در حرکت بوده برخورد کرده است. همچنین گفته شده تمامی قربانیان حادثه از سرنشینان اتوبوس بوده‌اند.

پلیس هند همچنین اعلام کرد: احتمال افزایش تلفات این حادثه رانندگی وجود دارد زیرا وضعیت جسمی تعدادی از مجروحان وخیم است.

شاهدان حادثه به پلیس هند گفتند: راننده کامیون با سرعت بالا در حال رانندگی بوده که هنگام سبقت گرفتن کنترل آن را از دست داده است.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، پلیس هند اعلام کرد: بررسی جزئیات این حادثه آغاز شده و جستجوها برای دستگیری راننده کامیون ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر