jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۴۲۷۷۲   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۲۱:۳۱

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، علی کریمی با اظهارات اخیرش تمام دستاوردهای فوق‌العاده خود را از بین می‌برد.

اوسیانو: کریمی مراقب اتهاماتی که می‌زند باشد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، اوسیانو کروز درباره اینکه علی کریمی مواردی را علیه سرمربی تیم ملی مطرح کرده است، گفت: باعث تأسف است که بازیکنی که گذشته فوق‌العاده‌ای در عرصه بازیگری داشته این چنین به دنبال ضربه زدن به تیم ملی کشورش است. متأسفانه به دلیل نبود توجهات به میزان گذشته، این اتفاق برای برخی بازیکنان که دوران بازیگری خود را پشت سر می‌گذارند، رخ می‌دهد که به دنبال این‌گونه جلب توجهات باشند و اگر شما رفتارهای علی کریمی را در این فصل بررسی کنید، متوجه می‌شوید که او هم از این دست کارها انجام داده، اما در مسیری اشتباه که باعث لطمه زدن به تیم ملی بوده است.

وی افزود: وقتی سرمربی تیم ملی، آقای کی‌روش درهای تیم را به روی ایشان گشود که بتواند به تیم ملی کمک کند، متأسفانه ایشان به تیم ملی پشت کرد و تیم ملی را رها کرد و من جداً متأسفم که او تمام دستاوردهای خودش و گذشته فوق‌العاده‌اش به‌عنوان یک بازیکن را با رفتارهایش به‌عنوان مربی از بین می‌برد.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان گفت: کریمی باید مراقب اتهاماتی که بدون اثبات مطرح می‌کند، باشد، چرا که این موضوع می‌تواند مشکلات زیادی را برای او در آینده ایجاد کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر