jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۲۵۳۳ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

محمد عباس‌زاده، مهاجم نامدار و گلزن تیم فوتبال نساجی مازندران این روزها سرش حسابی شلوغ است. او هر جا که می‌رود، برایش جشن می‌گیرند و در قائمشهر و اصلا تمام شهرهای استان مازندران مثل یک قهرمان از او پذیرایی می‌کنند.

عباسزاده در گفتوگوی کوتاهی به ما گفت: یک فصل سخت را پشت سر گذاشتیم. من همیشه خود را مدیون مردم شهرم میدانم و خدا را شکر که مقابل این نازنینها شرمنده نشدم. آنها سهم بزرگی در صعود نساجی به لیگ برتر داشتند وبا هم کاری کردیم که هیچ تیمی حریف مان نباشد. این صعود، دوباره نساجی را به سطح اول فوتبال برگرداند و بهترین اتفاق ورزشی را برای مان رقم زد. او اضافه کرد: باشگاه در حال بررسی است تا امکانات مفیدی برای آمادهسازی تیم مهیا کند. ما میخواهیم بهترین تیم ایران شویم و اهداف بزرگی در ذهنمان داریم. نساجی به خاطر تماشاگرانش میتواند یک تیم قدرتمند در لیگ باشد و در خانهاش هرگز نبازد. انشاءا... فصل آینده حرفهای زیادی برای گفتن داریم و میخواهیم نشان بدهیم چطور میتوان از حیثیت و نام یک شهر و استان دفاع کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر