jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۴۲۴   ۳۰ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۹

دختر سارق پس از گذشت 15 روز از ماجرای سرقت شب گذشته با شناسایی توسط بستگان مالباخته مورد تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد پانزده روز پیش وقتی راننده یک خودروی پراید قصد عبور از چهارراه را داشت دختر جوانی از راننده خواست

تا وی را به مقصدش برساند چند دقیقه بعد این دختر از راننده خواست تا برای وی یک لیوان آب تهیه کند وقتی راننده جوان به قصد تهیه آب از خودرو پیاده شد، دختر جوان پشت فرمان خودرو قرار گرفت و از محل متواری شد در پی این ماجرا تلاش راننده برای تعقیب دختر سارق بی نتیجه ماند و موضوع با شکایت مالباخته ، در دستور کار ماموران قرار گرفت .15 روز پس از این ماجرا، وقتی چند تن از بستگان راننده مالباخته با خودروی خود در حال عبور در شمال تهران بودند مشاهده کردند خودرویی که مقابل آنها در حال حرکت است ، همان خودروی مسروقه است که دختر سارق با یک جوان دیگر درون آن قرار دارند اما وقتی آنها از سارقان خواستند خودرو را متوقف کنند، بار دیگر اقدام به فرار کردند و پس از یک تعقیب و گریز سارقان با یک درخت در حاشیه خیابان برخورد کردند و هر2 دستگیر شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر