jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۴۰۳۷۵   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۸:۴۸

مرد کارتن‌ خواب که زن میانسال را در پارک آزار داده بود با حکم قضایی به اعدام محکوم شد.

اعدام، تاوان آزار یک زن در پارک +عکس

به گزارش جام‌جم، اوایل پاییز سال 96 زن میانسالی به کلانتری رفت و از جنایت سیاه یک مرد کارتن‌ خواب پرده برداشت.

وی گفت: من 50 سال دارم، ولی در این مدت هیچ وقت ازدواج نکردم. سر کار می‌رفتم و مستقل زندگی می‌کردم. دیروز از محل کارم به خانه‌مان در غرب تهران بر‌می‌گشتم که در نزدیکی پارک یک مرد کارتن‌خواب و معتاد که حال طبیعی نداشت به من حمله کرد. مرد شیطان‌ صفت بدون توجه به التماس‌هایم مرا در پارک مورد آزار قرار داد.

به دنبال شکایت این زن، وی به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی پزشکی قانونی ادعای این زن را تائید کرد مرد کارتن‌خواب ردیابی و بازداشت شد. وی به آزار زن میانسال اعتراف کرد و گفت تحت تاثیر مصرف شیشه بودم که دست به این کار زدم و حالا پشیمانم.

وی دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی و با حضور یک قاضی مستشار پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

وی منکر جرمش شد و ادعا کرد بی‌گناه است. متهم گفت: من از سال‌ها پیش به دام اعتیاد افتادم. همراه برادرم برای پیدا کردن کار از شهرستان به تهران آمدم. اوضاع مالی بدی داشتم که ناچار شدم شب‌ها در پارک بمانم. ولی من زن میانسال را آزار نداده‌ام.

زن میانسال که در دادگاه حاضر بود در حالی که اشک می‌ریخت، متهم را دروغگو خواند و برایش اشد مجازات خواست.

در پایان این جلسه، هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده، مرد شیطان‌صفت را به اعدام محکوم کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر