jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۹۷۲۲ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رحیم استرلینگ، هافبک انگلیسی زیر نظر پپ گواردیولا فصلی رویایی در منچسترسیتی داشت و قهرمانی در لیگ برتر و جام اتحادیه را تجربه کرد. این بازیکن در این فصل موفق شد 18 گل در لیگ برتر به ثمر برساند که دو برابر بهتر از آن چیزی بود که قبلا در بهترین روزهای خود در لیورپول تجربه کرده بود. پپ گواردیولا در مورد این بازیکن گفت: بعضی اوقات صحبت‌های زیادی درباره او گفته می‌شود. این که مثلا او تمارض می‌کند و داوران را فریب می‌دهد؛ ولی رحیم بازیکن صادقی است و از هوش بالایی برخوردار است. گواردیولا در ادامه صحبت‌های خود بیان کرد: من از بهترین بازیکن تاریخ یعنی لیونل مسی این را یاد گرفتم که در زمین هیچ وقت گله و شکایت نکنم. اگر بازیکنی به تو ضربه می‌زند باید بلند شوی و به کارت ادامه دهی. استرلینگ باید مثل مسی شود و این راه را ادامه دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر