jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۳۷۶۶۶ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با توجه به تعدد شکایات دریافتی در خصوص پیش‌فروش خودرو گفت: فروش خودرو فقط با قیمت مصوب مجاز است.

وحید منایی، معاون نظارت بر کالاهای سرمایهای و خدمات سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان با توجه به تعدد شکایات دریافتی در خصوص پیشفروش خودرو، از هموطنان درخواست کرد در خرید خودرو هوشیار باشند.

وی در ارتباط با پیشفروش خودروهای تولید داخل گفت: شرایط فروش و پیشفروش خودرو صرفاً توسط شرکت اصلی تولیدکننده خودرو مشخص میشود، براین اساس تمام خریداران خودروهای مذکور از عقد قرارداد خرید خودرو با شرکتهای متفرقه که اقدام به تبلیغات فروش این نوع خودروها کرده و در قالب خریدهای با مدت زمان بیش از 30 روز مبادرت به دریافت کل مبلغ قیمت خودرو از مصرفکننده میکنند، اجتناب کنند.

منایی تصریح کرد: فروش خودرو توسط نمایندگیهای رسمی خودروسازان تحت عنوان کاردکس صرفا با قیمت مصوب و رسمی شرکتهای عرضهکننده مجاز خواهد بود، لذا اخذ مبالغ بیش از قیمت رسمی توسط نمایندگیها تخلف بوده و قابلیت پیگیری خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر