طرح ویژه سفر‌های نوروزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا از ۲۵ اسفند آغاز شد و این در حالی است که هنوز ظرفیت‌های خالی در تاریخ‌ها، مسیر‌ها و قطار‌های مختلف موجود است.
کد خبر: ۱۱۳۰۹۱۱
ظرفیت خالی قطار‌ها در مسیر‌های نوروزی

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، طرح ویژه سفر‌های نوروزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا از ۲۵ اسفند آغاز شد و این در حالی است که هنوز ظرفیت‌های خالی در تاریخ‌ها، مسیر‌ها و قطار‌های مختلف موجود است.

معاون اجرایی و رئیس ستاد هماهنگی قطار‌های نوروزی شرکت رجا افزود: از حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی ایجادی توسط شرکت رجا برای سفر‌های نوروزی تا این لحظه فقط ۶۰ درصد بلیت خریداری شده و مابقی موجود است.

محمدرضا شناسنده گفت: هموطنان گرامی با توزیع سفر خود در بازه زمانی مختلف علاوه بر بهره‌مندی از سفر با قطار، می‌توانند از تخفیفاتی که این شرکت در تاریخ‌ها و مسیر‌های مختلف نیز ارائه می‌دهد استفاده کنند.

وی با اشاره به نشست‌های منظم ستاد نوروزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اظهار داشت: با هماهنگی کامل برای خدمت رسانی مطلوب، در خدمت مسافران ریلی برای سفر با قطار‌های این شرکت هستیم.

مسیر تهران مشهد از تاریخ ۴ فروردین دارای ظرفیت خالی می‌باشد و از تاریخ دهم فروردین تخفیف مناسب وجود دارد. مسیر مشهد تهران نیز کلیه روز‌ها دارای ظرفیت خالی می‌باشد. در سایر مسیر‌ها هم روز‌های با تخفیف وجو دارد.

معاون اجرایی رجا افزود: برای نوروز سال جاری حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی ظرفیت ایجاد شده است که روزانه ۱۵۰ قطار (۷۳ حرکت بین شهری و ۷۷ حرکت حومه ای) در خدمت مسافران می‌باشد.

رئیس ستاد هماهنگی قطار‌های نوروزی شرکت رجا گفت: هموطنان گرامی با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیر حضوری (تلفنی ۱۵۳۹، اینترنتی و اپلیکیشنی) یا از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش، بلیت قطار را در سراسر کشور تهیه کنند.

شناسنده تأکید کرد: سامانه ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجا با شماره تلفن ۱۵۳۹ همچنین پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ (به صورت ۲۴ ساعته و از اقصی نقاط کشور)، ضمن ارائه اطلاعات مربوط به موجودی بلیت، ساعت حرکت قطارها، بهای بلیت و ...، آماده دریافت نظر‌ها و انتقاد‌های هموطنان گرامی است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها