jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۰۲۴۴   ۲۶ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حسن تفتیان می‌گوید هدف اصلی‌اش در سال جدید موفقیت در بازی‌های آسیایی جاکارتاست و برای این منظور تمام تلاش خود را خواهد کرد.

مرد اول دوومیدانی ایران در سال 96 درباره برنامه هایش در نوروز 97 گفت: برای عید نوروز 97 نمیتوانم برنامهریزی کنم. همه چیز دست مربی است و هرچه او بگوید باید انجام دهم. فعلا برنامه این است فرانسه باشم و تمرین کنم. البته ممکن است اوایل عید به ایران برگردم و کارهای تمدید ویزایم را انجام دهم. خیلی زود باید به فرانسه برگردم چون مسابقات فضای باز شروع میشود. کلا در عیدهای نوروز سالهای گذشته هم برنامه خاصی نداشتم. عید سال 96 در ایران نبودم و دور از خانواده به سر بردم. سالهای قبل نیز یا خانه نبودم یا به تمرینات مشغول بودم. اینها سختیهایی است که در ورزش وجود دارد و جزئی از کار ما ست .

وی افزود: هدف اصلی من بازیهای آسیایی جاکارتا است و برای این منظور تمرینات خود را از آبانماه شروع کردهام. در این بازیها در ماده 100 و 200 متر شرکت خواهم کرد. باید در این زمان باقیمانده در مسابقات مختلف شرکت کنم تا آماده شوم. از اواسط اردیبهشت ماه هم در مسابقات فضای باز رشته 100 متر و 200 متر شرکت میکنم تا خودم را محک بزنم و بتوانم بهترین عملکرد را در بازیهای آسیایی بر جای بگذارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر