jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۳۰۲۴۴   ۲۶ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حسن تفتیان می‌گوید هدف اصلی‌اش در سال جدید موفقیت در بازی‌های آسیایی جاکارتاست و برای این منظور تمام تلاش خود را خواهد کرد.

مرد اول دوومیدانی ایران در سال 96 درباره برنامه هایش در نوروز 97 گفت: برای عید نوروز 97 نمیتوانم برنامهریزی کنم. همه چیز دست مربی است و هرچه او بگوید باید انجام دهم. فعلا برنامه این است فرانسه باشم و تمرین کنم. البته ممکن است اوایل عید به ایران برگردم و کارهای تمدید ویزایم را انجام دهم. خیلی زود باید به فرانسه برگردم چون مسابقات فضای باز شروع میشود. کلا در عیدهای نوروز سالهای گذشته هم برنامه خاصی نداشتم. عید سال 96 در ایران نبودم و دور از خانواده به سر بردم. سالهای قبل نیز یا خانه نبودم یا به تمرینات مشغول بودم. اینها سختیهایی است که در ورزش وجود دارد و جزئی از کار ما ست .

وی افزود: هدف اصلی من بازیهای آسیایی جاکارتا است و برای این منظور تمرینات خود را از آبانماه شروع کردهام. در این بازیها در ماده 100 و 200 متر شرکت خواهم کرد. باید در این زمان باقیمانده در مسابقات مختلف شرکت کنم تا آماده شوم. از اواسط اردیبهشت ماه هم در مسابقات فضای باز رشته 100 متر و 200 متر شرکت میکنم تا خودم را محک بزنم و بتوانم بهترین عملکرد را در بازیهای آسیایی بر جای بگذارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر