jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۹۹۳۱ ۲۴ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

«کاردان‌ها» تاک شوی جذابی است که شبکه یک سیما برای ایام نوروز 97 برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، کاردانها برنامهای گفتوگو محور است که آغاز پخش آن عید نوروز و از روز دوم فروردین خواهد بود و بعد از تعطیلات نوروز، پخش آن به صورت روتین هفتگی در پایان هر هفته ادامه خواهد یافت.تاکنون گفتوگوهای جالبی با علی مطهری، محسن هاشمی، پرفسور کردوانی، بیژن زنگنه، سعید راد، حجتالاسلام زائری و دکتر فرزانه شرفبافی ضبط شده و در روزهای آینده داریوش فرهنگ، حداد عادل، میرسلیم، فیروزکریمی، بهداد سلیمی، جعفری جوزانی و محمد معتمدی و احتمالا محمد جواد ظریف مقابل دوربین کاردانها میروند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر