jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۲۹۸   ۲۶ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۶

اعضای یک باند سارق مسلح در اهواز که یک طلافروشی را سرقت کرده بود دستگیر شدند امیر حق جو فرمانده نیروی انتظامی خوزستان درباره چگونگی حادثه سرقت از یک مغازه طلافروشی در اهواز و دستگیری سارقان گفت

ساعت 30/9 ابتدا دو نفر در حالی که یک قبضه سلاح کلاشینکف را به طرز ماهرانه ای جاسازی کرده بودند وارد مغازه شدند و بعد از آن که صاحب مغازه را برای خرید طلا سرگرم کردند، از فرصت استفاده کرده و با قنداق اسلحه ، فروشنده را زخمی کردند و حدود3 کیلوگرم از طلاها را داخل کیسه گونی ریختند و گریختند.پلیس گشت به تعقیب سارقان پرداخت و پس از درگیری با آنها دو نفر از نیروهای انتظامی زخمی شدند و دو نفر از سارقان نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و با همدست سوم خود دستگیر شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر