jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۹۰۶۴ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

عمر عبدالرحمن، ستاره اماراتی العین پیش از دیدار با استقلال گفت، هدفشان در بازی با استقلال کسب پیروزی است.

هدف ما پیروزی مقابل استقلال و برگشتن به امارات با سه امتیاز بازی است. این اتفاق شانس ما را برای صعود به مرحله بعد تحکیم میبخشد.

خیلی خوب میدانیم کار بسیار سختی را مقابل استقلال داریم، زیرا تیم رقیب در ورزشگاه خود و میان هوادارانش بازی میکند؛ اما العین تیم بزرگی است و توانایی و امکانات لازم را برای حضور در هر شرایطی دارد.

اگر ما در این بازی بتوانیم بر روزنههای بازی تسلط داشته باشیم همه چیز به نفع ما رقم خواهد خورد. ما میچ توانایی بازخوانی تاکتیکی بازی مقابل استقلال را دارد و خیلی خوب میداند چگونه از امکانات تیم به نحو احسن استفاده کند. میدانم او میتواند تیم را با نتیجه مطلوب از ورزشگاه آزادی خارج کند.

العین، جواب استقلال را در داخل زمین خواهد داد. بازیکنان العین توانایی، انگیزه و تجربه لازم را برای حضور در شرایط مختلف دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر