jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۹۰۲۷ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مشکلات کشور با شعار و سرو صدا قابل حل نیست، گفت: تردید ندارم نظام جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر مردم در صفوف مختلف و با داشتن تجربه سال‌های گذشته می‌تواند چالش‌هاش خود را حل کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی لاریجانی در مراسم تجلیل از همسران نمایندگان مجلس با اشاره به اینکه مکررا روی عدالت در کشور تأکید میشود، بیان کرد: عدالت یک رکن بوده و برای تداوم هر نهاد کوچک و بزرگ باید وجود داشته باشد. وی با اشاره به اینکه عدالت یعنی اجرای قانون در کشور، عنوان کرد: یکی از راههای تحقق عدالت اجرای قانون است، اما بالاتر از آن گذشت یک انسان در مسائل شخصی است، اما در حکومتها نمیتوان گذشت کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حکومتها افضل کارها رعایت و اجرای قانون است. وی با تأکید بر اینکه چالشهایی مانند آسیبهای اجتماعی در کشور به هم تنیده شده است، گفت: باید با تعقل، توجه کافی و دقت نظر این مسائل بررسی شود و مشکلات با شعار و سر و صدا قابل حل نیست.

لاریجانی تأکید کرد: برخی فکر میکنند میتوان به مشکلات پاسخ یک خطی داد اما آنها دچار خود فریبی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر