jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۲۸۴۸۰   ۱۹ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۸:۴۰

پرسپولیس کم کم سال پرهیجان خود را پشت سر می گذارد، سالی که یکبار در آن قهرمان لیگ برتر شد و اکنون نیز در آستانه تکرار این موفقیت برای دومین فصل پیاپی قرار دارد.

گزارش ویژه ؛ پرسپولیس، پرتماشاگرترین تیم سال 96 فوتبال ایران

به گزارش جام جم آنلاین ، پرسپولیس در سالی که رو به اتمام است پرتماشاگرترین تیم ایران بود، میانگین 37 هزار تماشاگر برای هر مسابقه این تیم ثبت شده است که این تیم را در میان سایر تیم های لیگ برتری متمایز می کند.

بر اساس اطلاعات درج شده در سایت های مختلف آماری در رابطه با تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه ها در جریان دیدارهای برگزار شده در لیگ هفدهم پرسپولیس پرتماشاگرترین تیم حاضر در در ایران است.

البته میانگینی که پرسپولیس در این فصل دارد قابل مقایسه با فصل هایی که حتی این تیم مدعی قهرمانی هم نبود نیست چرا که در گذشته به دلیل ظرفیت بیشتر ورزشگاه آزادی تماشاگران بیشتری به ورزشگاه می رفتند اما این موقعیت اکنون هم از پرسپولیس و هم از استقلال سلب شده است.

به هر حال نتایج خوب پرسپولیس و راضی شدن تماشاگران از این تیم باعث شد تا استقبال از بازی های این تیم نسبت به سایر تیم های لیگ برتری بیشتر باشد.

رده بندی 5 تیم پرتماشاگر فوتبال ایران به شرح زیر است:

1- پرسپولیس - میانگین تماشاگران: 37 هزار

2- استقلال - میانگین تماشاگران : 28 هزار

3- تراکتورسازی - میانگین تماشاگران: 23 هزار

4- سپیدرود رشت- میانگین تماشاگران: 16 هزار

5-صنعت نفت آبادان - میانگین تماشاگران : 16 هزار

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها