jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۷۷۶۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس بیمارستان سوختگی شهید مطهری با اشاره به این که حداقل تخت‌های بیمارستانی مربوط به سوختگی باید دو برابر شود که این رقم 1150 مورد است، گفت: سالانه 250 هزار سوختگی در کشور به وقوع می‌پیوندد. به گزارش فارس، مصطفی ده‌مرده‌ای ‌با اشاره به نزدیک شدن به ایام چهارشنبه آخر سال افزود: سال گذشته 98 مورد به بیمارستان شهید مطهری به دلیل سوختگی چهارشنبه آخر سال مراجعه کردند که 80 مورد آنها به صورت سرپایی درمان و 13 مورد بستری شدند.

وی با اشاره به این که مرگ ناشی از سوختگی خوشبختانه در این بیمارستان نداشتیم، عنوان کرد: البته باید توجه داشت صدمات ناشی از سوختگی بسیار جدی است و تعداد زیادی از افرادی که چهارشنبه آخر سال گذشته دچار حادثه شدند هنوز برای درمان به بیمارستان مراجعه میکنند؛ بنابراین صدمات ناشی از سوختگی اکثرا برگشتناپذیر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر