jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۷۶۱۲ ۱۶ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

عباسعلی سعیدیان در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطالبه مهم مردم از مسئولان است و همه افراد وظیفه دارند تا در راستای تحقق این مهم گام های اساسی بردارند.

وی افزود : مبارزه با قاچاق کالا نیازمندهمکاری تمام دستگاه ها و بخش های اداری است و در هنگام اجرای گشت های بازرسی ، تمامی مسئولان لازم است تا با انسجام ، اتحاد و وحدت رویه با این معضل اقتصادی برخورد کنند.

سعیدیان تصریح کرد: در کنار اجرای طرح های بازرسی از واحدهای صنفی و برخورد قانونی با متخلفان ، لازم است تا با فرهنگ سازی مناسب ، مردم را از مصرف کالاهای قاچاق برحذر داشت تا با حمایت از تولید کنندگان بخش خصوصی ، شاهد شکوفایی اقتصاد کشور باشیم.

معاون فرماندار ورامین با اشاره به دستورالعمل واصله از امور اتباع وزارت کشور در خصوص فعالیت اتباع بیگانه گفت: بر اساس این دستورالعمل ، استفده از اتباع بیگانه در صنوف مرتبط با تولید ، توزیع و عرضه مواد غذایی ممنوع است و با واحدهای متخلف برخورد قانونی صورت می گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر