jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۷۴۸۳ ۱۵ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سفر جیانی اینفانتینو به تهران، شرایط تازه‌ای را برای باشگاه پرسپولیس ایجاد و مدیران این باشگاه را به آینده امیدوار کرد. باشگاه پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات تابستانی نیز محروم شده، اما با توجه به این‌که باشگاه ریزه اسپور ترکیه، شکایت خود را پس گرفته و همچنین در دو نامه جداگانه از فیفا خواسته این موضوع را تمام شده بداند، اما کمیته تعیین وضعیت فیفا، هنوز رای خود را علیه باشگاه پرسپولیس مبنی بر محرومیت این باشگاه ملغی نکرده است. از این رو، در سفر رئیس فیفا به تهران، شنیدیم بحث در این مورد نیز پیش آمد و مدیران باشگاه پرسپولیس امیدوارند مشکلشان به دست اینفانتینو حل شود.

گرشاسبی در این مورد به ما گفت: «ما فقط حقمان را میخواهیم. حق ما این است که بگذارند در تابستان، بازیکن بگیریم چون باشگاهمان واقعا متضرر میشود. البته میتوانیم با تکتک بازیکنانی که داریم، تمدید قرارداد کنیم، اما اگر پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باز شود، شرایط تغییر میکند و دست من و سرمربی تیم هم برای انتخابهای بیشتر، باز است.» گرشاسبی اضافه کرد: «آن طور که شنیدم، اینفانتینو میتواند به ما کمک شایانی داشته باشد. ما هم امیدواریم او به وعدههایی که در تهران در مورد حل مشکل باشگاه پرسپولیس داده، عمل کند و در ادامه راه، به مشکل بیشتری برنخوریم. ما مشکل بزرگتری مثل شکایت ریزه اسپور را از همین دیپلماسی ورزشی حل کردیم و انشاءا... با حل مشکل محرومیتمان، مقابل هواداران روسفید خواهیم شد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر