jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۷۳۶۵ ۱۵ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پایگاه خبری میدل ایست آی آمریکا گزارش داد: پس از تعطیلی سفارت آمریکا در آنکارا که به واسطه دریافت تهدید امنیتی روی داد تاکنون 12مظنون دستگیر شده‌اند. سفارت آمریکا در آنکارا بعد از آن‌که صبح دیروز با صدور بیانیه‌ای از تعطیلی این مرکز دیپلماتیک و کنسولگری خود تا اطلاع ثانوی خبر داد، دستگاه امنیتی ترکیه 12مظنون مرتبط با داعش را به اتهام دخالت در این تهدیدات دستگیر کردند.

دراین بیانیه به تمامی اتباع آمریکایی مقیم و مامور در ترکیه تاکید شد از تردد در مناطق شلوغ این کشور و نیز ارتباط با مردم و از نزدیک شدن به سفارت خودداری کنند. در پی این تهدید امنیتی، دادستانی ترکیه حکم دستگیری 20 تندرو وابسته به تروریستهای داعش را صادر کرد که تاکنون 12 مظنون بازداشت شدند. خبرگزاری آناتولی ترکیه نیز در گزارشی دستگیرشدگان را اتباع خارجی معرفی کرد که با استخدام اتباع ترک در چند اقدام تروریستی دست داشتند. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر