jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۲۷۰۵۷ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۹:۴۰

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که امروز ۱۲ بار آتش بس در سوریه نقض شده است و مرکز آشتی روسی نیز خبر داد که تروریست ها در غوطه شرقی وضعیت ممنوعیت آمد و شد اعمال کرده اند.

آتش بس سوریه امروز ۱۲ بار نقض شد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که امروز ۱۲ بار آتش بس در سوریه نقض شده است که یک مورد در استان حلب، ۵ مورد در لاذقیه و ۶ مورد هم در دمشق صورت گرفته است.

از سوی دیگر مرکز آشتی روسیه در سوریه امروز اعلام کرد که تروریست ها در غوطه شرقی ممنوعیت آمد و شد اعمال کرده اند.

سخنگوی این مرکز تأکید کرد که بر اساس اطلاعات به دست آمده، تروریست ها همزمان با آتش بس انسانی در غوطه شرقی ممنوعیت آمد و شد اعمال کرده اند و شهروندانی که از دستورات تروریست ها سرپیچی کنند با مجازات های سنگینی مواجه می شوند.

بر اساس این خبر، در طول ۵ روز گذشته از آتش بس انسانی فقط دو کودک سوری موفق شده اند از مناطق تحت اشغال تروریست ها خارج شوند و تروریست ها مانع تجمع شهروندان می شوند.

مرکز آشتی روسیه در سوریه روز گذشته نیز گزارش داده بود که تروریست ها در غوطه شرقی عملیات بازرسی خانه های غیرنظامیان سوری را به راه انداخته و ضمن مصادره مواد غذایی شهروندان سوری، کارت های شناسایی آنها را نیز از آنها می گیرند تا نتوانند از غوطه شرقی خارج شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

افول ظرفیت‌های سخت و نرم آمریكا

افول ظرفیت‌های سخت و نرم آمریكا

آمریكا امروز به‌عنوان پرچمدار یك نوع مدل سیاسی كه از آن به لیبرالیسم یاد می‌شود پس از یك فرآیند طولانی شاهد وضعیتی است كه تحت عنوان پیدایش گسل‌های اجتماعی، محل بروز جلوه‌های روشنی از نابرابری و تبعیض است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر