jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۲۴۴۷۶   ۰۵ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر سلمان فارسی از پایان عملیات برداشت نیشکر از مجموع سطح قابل برداشت هشت هزار و 200 هکتاری این شرکت خبر داد.

به گزارش ایسنا، گودرز مراد سلطانی اظهار کرد: با همت تلاشگران کشت و صنعت سلمان فارسی در بخش کشاورزی و صنعت، پایان عملیات برداشت نیشکر رقم خورد و از مجموع سطح قابل برداشت هشت هزار و 200 هکتاری مزارع نیشکر این شرکت، بیش از 750 هزار تن نیشکر برداشت شد.

وی افزود: این میزان برداشت نیشکر از سطح 8هزار و 200 هکتاری، نسبت به سال گذشته بیش از 70 هزار تن افزایش داشته است.

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر سلمان فارسی تصریح کرد: امسال با برنامهریزی و تلاش همه کارکنان، تولید 83 هزار تن شکر با ضریب استحصال 11 درصد در شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی محقق شد که در مقایسه با سالهای گذشته یک رکورد بی سابقه به حساب میآید.

سلطانی با اشاره به برداشت سبز مزارع در این شرکت عنوان کرد: در امسال با برنامهریزیهای صورت گرفته 30 درصد از مزارع نیشکر در شرکت کشت و صنعت نیشکر سلمان فارسی به صورت سبز برداشت شد.

وی با اشاره به حرکت در مسیر برداشت سبز و توجه به مسائل زیست محیطی در این شرکت خاطرنشان کرد: بیش از 99 درصد کارکنان شرکت کشت و صنعت نیشکر سلمان فارسی، بومی خوزستان هستند و عمده آنها نیز از مناطق حدفاصل شادگان تا اهواز جذب شدهاند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر