jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۲۴۰۷۴   ۰۲ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۱

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکس یادگاری در کنار ایلیا دانشی کودکی که در هواپیمای تهران - یاسوج حضور داشت، اینستاگرامش را به روز کرد.

قاب ماندگار مجید مظفری با مسافر کوچک هواپیمای یاسوج + عکس

به گزارش جام جم آنلاین، این بازیگر با انتشار این عکس، از آن به عنوان قاب ماندگار که درس زندگی می دهد یاد کرد و نوشت:

همیشه با یک بازیگر عکس میگیرند تا یادگاری باشد برای ایشان اما این عکس یادگاری است برای من درس بزرگی حتی این بچه پر کشید و رفت در هواپیمایی که در افق گم شد.
و من ماندم که خیره می شوم به عکس کودکی که آنقدر نماند تا جهان را تجربه کند و مایی که نمی دانیم در این روزگار بد ، آیا فردایی هست!؟!
روحت سبک است و بالا خواهی پرید فرزند رفته ام ...
مجید مظفری

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها