jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۳۹۴۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرزاد ظاهری، مسئول راهداری و حمل و نقل جادهای شهرستان سردشت گفت: در پی بارندگیهای چند روز اخیر، رانش زمین باعث نشست جاده مرزی سردشت به اسلامآباد به طول یک صد متر شد که این رخداد مشکلات ترددی برای اهالی دهستان آلان بهوجود آورد. وی با بیان اینکه با تلاش شش ساعته راهداران جاده سریعاً بهسازی و مرمت شد و اکنون تردد در این مسیر برقرار است، افزود: برای اجرای مجدد لایههای روسازی و آسفالت این مسیر بیش از یک میلیارد ریال هزینه لازم است./ تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر