jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۳۶۳۶ ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

عسگری از تهران: چرا سازمان تامین اجتماعی حقوق مستمری‌بگیران خود را هر ماه با چند روز تاخیر پرداخت می‌کند؟

تورم، عیدی کارمندان را میبلعد

ابراهیمی از تهران: عیدی آخر سال کارمندان با این گرانی و تورم کفاف خریدهای اولیه خانوادهها را نمیدهد. درخواست میشود برای سالهای آتی کمی عدالت را چاشنی این معیار قرار دهند.

تصادف مترو با شهر بازی

حسنی از تهران: شهرداری تهران شهربازی پارک بسیج را برای احداث مترو به طور کامل تخریب کرد. در صورت امکان شهربازی جدیدی در منطقه احداث شود.

تبلیغ علیه حقوق مسافر

داوودی از تهران: تبلیغات بدنه اتوبوسهای تندروی شرکت واحد، امکان مشاهده فضای بیرون از اتوبوس را از مردم گرفته و پیدا کردن ایستگاه مقصد برای مسافران دشوار شده، بهتر است این شرکت مثل مترو، نام هر ایستگاه را بعد از رسیدن از طریق بلندگو به مردم اعلام کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر