حسین هدایتی هوادار متمول باشگاه پرسپولیس کماکان حمایت‌های مالی و تشویقی‌اش را نسبت به تیم انجام می‌دهد.
کد خبر: ۱۱۱۹۷۶۴
چرا علیرضا بیرانوند به مهمانی پرسپولیسی ها با هدایتی نرفت؟

به گزارش جام جم آنلاین ، او جمعه شب و بعد از برد با ارزش پرسپولیس مقابل سپاهان که این تیم را یک قدم به قهرمانی نزدیک‌تر کرد همه بازیکنان تیم را به مراسم مهمانی که به این بهانه ترتیب داده شده بود دعوت کرد. همه بازیکنان پرسپولیس در این مراسم حاضر بودند اما یک نفر به این مراسم نرفت. علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس درست در زمانی که بازیکنان پرسپولیس برای گرفتن پاداش موفقیت برابر سپاهان به عابربانک رفته بودند در اینستاگرامش عکسی را منتشر کرد که تا حدودی می‌تواند موضع متفاوت علی بیرو پرسپولیسی‌ها را بیشتر مشخص کند.

همه گرفتند غیر از علی بیرو

همانطور که حسین هدایتی در آن برنامه 90 و از تریبون‌های مختلف اعلام کرده بازیکنانی که به پرسپولیس قصد جذب آن‌ها را داشت را با کمک مالی‌اش به تیم محبوبش منتقل کرده است. طارمی یک میلیارد و چهارصد میلیون‌، وحید امیری 700میلیون‌، سیدجلال حسینی 300 میلیون، گولچ و اوکراینی‌ها و... بازیکنانی بوده اند که هدایتی مدعی است برای جذب آن‌ها دست به جیب شده و پول داده است. اما از همان ابتدا هم نامی از بیرانوند نبود. آیا این بازیکن هیچ پولی برای قرارداد بستن از هدایتی نگرفته است؟ اخبار و شواهد که گویای این حقیقت است مگر آن که هدایتی مدارکی دال بر اینکه به بیرانوند هم پول داده است را در روزهای آینده منتشر کند. اما آنچه تا امروز در این رابطه مشخص است اینکه بیرانوند در میان ستاره‌های پرسپولیس تنها بازیکنی است که تا به حال از حسین هدایتی پول نگرفته است.

پست جالب در زمان مناسب

درست زمانی که بازیکنان پرسپولیس در ضیافت حسین هدایتی شرکت کرده و احتمالا پاداش‌شان را می‌گرفتند علیرضا بیرانوند در صفحه اینستاگرامش عکسی را در کنار افشین پیروانی مدیر تیم و علیرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه منتشر کرد و زیر آن نوشت: «این برد تقدیم به همه کسانی که برای پرسپولیس زحمت کشیده اند و پیشکش به هوادارانی که در هر شرایطی حامی تیم بوده‌اند. این پیروزی‌ها به راحتی به دست نمیاد و پشت همه این موفقیت‌ها تلاش شبانه روزی افراد زیادی از جمله مدیریت باشگاه به ویژه آقای گرشاسبی هستش‌، هر چند عده‌ای سعی در سنگ اندازی در کار ایشان را دارند و تمام هدف‌شان نتیجه نگرفتن پرسپولیس است. امیدوارم این تعداد اندک ولی پرحاشیه دست از لجاجت با پرسپولیس بردارند و به مقاصد شخصی فکر نکنند.»

تحلیل یک متن

متنی که بیرانوند همزمان با حضور بازیکنان پرسپولیس در مهمانی حسین هدایتی منتشر کرد حاوی نکات جالبی در متن و زیرمتن است. او در ابتدای متنی که نوشته ، برد پرسپولیس را به کسانی که برای تیم زحمت کشیدند و هواداران تقدیم می‌کند. او در ادامه می‌گوید که این پیروزی نه به راحتی که با تلاش شبانه روزی افراد زیادی بویژه آقای گرشاسبی به دست آمده است. این نشان می‌دهد که بیرانوند بر خلاف آن که با طاهری و ترکاشوند در این اواخر روابط خیلی حسنه‌ای نداشت با گرشاسبی رابطه بسیار خوبی دارد.

چه کسانی سنگ می‌اندازند

بیرانوند در متنی که در آن ساعت خاص منتشر کرد نوشت که عده‌ای سعی دارند در کار گرشاسبی سنگ‌اندازی کنند و هدف آن‌ها نتیجه نگرفتن پرسپولیس است. او این افراد را عده‌ای معدود اما پرحاشیه می‌داند که برای مقاصد شخصی شان به پرسپولیس لطمه می‌زنند.

اس ام اس‌های بی پاسخ

می گویند بازیکنان پرسپولیس از جمله علیرضا بیرانوند از طریق اس ام اس و اطرافیان حسین هدایتی به این میهمانی دعوت شده اند اما بیرانوند به این مهمانی نرفت. گفته می‌شود حتی تعدادی از بازیکنان در تماسی که با بیرانوند داشته اند از او خواسته اند که به این مهمانی برود اما او قبول نمی کند. بیرانوند در این مراسم شرکت نکرد تا مشخص شود تا مسیر و راهکار خودش را در پرسپولیس اجرا می‌کند. او با عدم حضورش در این مهمانی سوال‌ها و ابهامات زیادی را به وجود آورد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها