jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۹۶۸۳   ۱۶ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۰

زن جوان که مدعی است در دام شیطانی سه مرد گرفتار شده و در یک کارخانه مورد آزار قرار گرفته است، دیروز در دادگاه حاضر شد و به تشریح جزئیات شکایتش پرداخت. سه متهم این پرونده اما جرم‌شان را گردن نگرفتند.

آزار شیطانی زن جوان در کارخانه

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از اوایل پاییز امسال به دنبال شکایت زنی 35 ساله به نام شادی در دستور کار پلیس پردیس قرار گرفت. زن جوان که ساعت 4 بامداد در یکی از خیابان‌های پردیس بی هدف قدم می‌زد به محض رو‌به‌رو شدن با مأموران کلانتری به آنها مراجعه کرد و گفت دقایقی قبل در دام سه مرد گرفتار شده و حالا توانسته از دست آنها بگریزد. ولی روی رفتن به خانه اش را ندارد.

این زن در تشریح جزئیات ماجرا گفت: مدتی پیش از همسرم در گنبد کاووس جدا شدم و برای زندگی به تهران آمدم. من در تهران با یک مرد جوان به نام عادل آشنا شدم. او به من وعده ازدواج داد و من چندبار به دیدن او رفتم. دیشب با ماشین دنبالم آمد تا با هم به گردش برویم اما ساعت حدود 12 شب بود که مرا به کارخانه‌ای در حاشیه پردیس برد. او می‌گفت مدتی است در کارخانه کار می‌کند. من و عادل مشغول صحبت بودیم که دو دوست او هم وارد کارخانه شدند. آنها مرا به اتاقک نگهبانی بردند و با تهدید به من مشروب خوراندند و آزارم دادند. عادل همان موقع کارخانه را ترک کرد. مردان جوان بعد از آزار و اذیت مرا رها و تهدید کردند در این باره به کسی حرفی نزنم .

به‌دنبال شکایت زن جوان، عادل ردیابی و بازداشت شد و دو همدستش را لو داد.

متهمان دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و باحضور یک مستشار محاکمه شدند.

در این جلسه شادی گفت: قبلا گفته بودم عادل و دوستانش مرا آزار داده اند اما حالا می‌گویم عادل در این ماجرا دستی نداشته و مرا آزار نداده است. من از او شکایتی ندارم ولی از مبین و عبدا... شاکی هستم.

سپس عادل رو به روی قضات ایستاد و گفت: قبول دارم از قبل شادی را می‌شناختم اما او با میل خودش همراه من به کارخانه آمد .

سپس مبین به دفاع پرداخت. وی جرمش را انکار کرد و گفت: این زن قبلا در گنبدکاووس چنین شکایتی را علیه چند مرد مطرح کرده بود. او قصد اخاذی از ما را دارد و به همین خاطر به دروغ ماجرای تجاوز را مطرح کرده است. من و دوستانم فقط در کارخانه با شادی هم صحبت شدیم و او را آزار ندادیم.

عبدا... نیز گفت: پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرده است آثار تجاوز روی بدن شادی مشاهده نشد. در حالی که او ادعا کرده بود هر سه نفر ما او را آزار داده‌ایم و به زور به او مشروب خورانده‌ایم. اگر ادعای این زن صحیح باشد چطور ممکن است وقتی از کارخانه فرار کرد و به پلیس شکایت کرد آثار مستی در وی دیده نمی‌شد.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و برای بررسی ادعای یکی از متهمان مبنی بر قصد اخاذی زن جوان، ادامه جلسه را به بعد موکول کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها